English version

Prywatna praktyka stomatologiczna
HALIDENT
ul. Prądnicka 42 31-202 KrakówO nas


O GABINECIE:


- Gabinet funkcjonuje w tej lokalizacji Od jesieni 2000 roku.
- Dogodny dojazd zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej - autobusem i tramwajem.
- Oferujemy Państwu miłą poczekalnię, w której można poczekać na zabieg.
- Gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, spełniający wszelkie wymogi UE.
- Wysokiej jakości znieczulenia używane podczas zabiegów zapewniają bezbolesny przebieg leczenia.
- Pacjent jest informowany o planie leczenia, a podczas zabiegu na bieżąco mówimy co robimy. Ponadto dla ciekawych swojego uzębienia widzianego od środka - na ekranie monitora przedstawiamy obraz z kamery wewnątrzustnej.
- Na każdą usługę udzielamy rok gwarancji.

O LEKARZU:


- Lek. Stomatolog: Robert Haligowski
Studia ukończone w 1991 roku. Absolwent Akademii Medycznej im. M. Kopernika w Krakowie. I stopień specjalizacji z zakresu Stomatologii Ogólnej.

Uczestniczymy w wielu kursach doskonalących organizowanych przez Akademię Medyczną jak i inne instytucje, nieustannie podnosząc poziom swoich kwalifikacji. Dzięki temu macie Państwo pewność, że możemy zaoferować najnowsze metody leczenia, za które bierzemy pełną odpowiedzialność.


BEZPIECZEŃSTWO:


Gabinet pozostaje pod stałą kontrolą Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.
Posiadamy atesty na używany przez nas sprzęt i materiały.
Narzędzia są dezynfekowane w najnowszych środkach a następnie sterylizowane w wysokiej temperaturze w środowisku pary wodnej w autoklawie z próżnią frakcyjną.


MATERIAŁY I SPRZĘT:


Materiały używane w gabinecie należą do najnowocześniejszych dostępnych na rynku. Używamy tylko sprawdzonych środków wyprodukowanych przez firmy pozostające w światowej czołówce producentów.
Nie oszczędzamy na materiałach, gdyż od tego zależy trwałość i estetyka naszych prac.
Sprzęt - gabinet wyposażony jest w aparat RTG z głowicą wysokiej częstotliwości współpracujący z systemem radiowizjografii. Pozwala to na kilkukrotne zmniejszenie dawki promieniowania. Skutkuje to większym bezpieczeństwem jak i możliwością wykonania jednorazowo kilku zdjęć bez żadnego niebezpieczeństwa przekroczenia dawki.
Endometr wykorzystywany podczas leczenia kanałowego w połączeniu z diagnostyką RTG znacznie zwiększa szanse powodzenia leczenia kanałowego.

CENY:


Powszechnie wiadomo, że za duże pieniądze można trafić na złego stomatologa, ale za małe pieniądze nie sposób znaleźć stomatologa dobrego. Szczególny nacisk kładziemy na jakość naszej pracy i nie zaniżamy cen - kosztem jakości materiałów, usług pracowni protetycznych, czy też - co bardzo ważne - sterylizacji, dezynfekcji czy jednorazowych materiałów.
Jednocześnie staramy się być konkurencyjni, więc ceny nie są wygórowane. Informację o zabiegach interesujących Państwa uzyskacie kontaktując się z nami. Zapraszamy do zapoznania się z naszym Cennikiem.